Szerző Téma: 2009-es testépítő és fitness versenyek  (Megtekintve 14355 alkalommal)

Szakács Sándor (gyurma)

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Hozzászólások: 5490
    • Profil megtekintése
    • Peak Hungary
Re: 2009-es testépítő és fitness versenyek
« Válasz #120 Dátum: 2009-11-01, 19:22:45 »

Superbody 2009



Eredmények - elődöntők



Forma - 1

   1. Lénárd Tamás (76) egyéni
   2. Drávavölgyi Tamás (2) egyéni
   3. Csongrádi Imre (28) Fitti Sport Club
   4. Orbán György (46) egyéni
   5. Horváth László (6) egyéni
   6. Balthes József (31) egyéni
   7. Horváth Tibor (42) Kobányai Sport Club
      Miskolicz Lajos (21) egyéni
      Kókai Zoltán (25) egyéni
      Szucs Benedek (17) egyéni
      Töreki Kristóf (29) egyéni


Forma - 2

   1. Paulovics Tamás (19) egyéni
   2. Somogyi Dániel (44) egyéni
   3. Fehér István (53) Fit-Lesz SE
   4. Boros Norber (16) Aréna TATA
   5. Pluhár András (49) egyéni
   6. Orosz Roland (35) Aréna TATA
   7. Csombok Tamás (4) egyéni
      Kocsis Miklós (Cool egyéni
      Lőke Dániel (24) egyéni
      Koncz András (26) Koncz András
      Nagy Roland (43) R.O.D. Sport és Fitness Club


Athletic - 1

   1. Lénárd Lajos (104) Team ......
   2. Csorbai Ádám (82) Johnny Fitness
   3. Móra Imre (45) egyéni
   4. Molnár Tamás (56) Fitness Vital Leányfalu
   5. Láng Csaba (41) Natura Sport Center
   6. Szebenyi Krisztián (15) egyéni
   7. Juhász Ferenc (32) Colosseum Fitness
      Pintér Gergő (55) Natural XXL Pécs
   8. Kronome Zoltán (37) Kőbánya SC


Athletic - 2

   1. Nagy Ferenc Gábor (52) Vida Fitness
   2. Illés Norbert (109) Team ......
   3. Borbély Csaba (13) Fitt-World Szeged
   4. Molnár Miklós (20) Fitness Vital Leányfalu
   5. Leidl Gábor (50) Natura Sport Center
   6. Piroska Balázs (48) GildaMax
   7. Pálinkás Gergo (40) Vida Fitness
      Kovács Roland (47) egyéni


Teenager - 1

   1. Lőrincz Norbert (92) Johnny Fitness
   2. Józsa Béla (91) Johnny Fitness
   3. Nedeczky Norbert (7) egyéni
   4. Mechl János (103) Fitness 2000
   5. Papp László (58) egyéni
   6. Silye Máté (18) egyéni
   7. Danyi Renátó (14) egyéni


Teenager - 2

   1. Hári László (81) Fitness 2000
   2. Prágai Ervin (33) egyéni
   3. Horváth Ádám (11) egyéni
   4. Kovács Dávid (3) egyéni
   5. Rabi Zsolt (9) City-Fitness (Szeged)
   6. Muzsujai Dénes (59) egyéni
   7. Adorján Zsolt (22) egyéni


Újonc - 1

   1. Füzesi Tibor (98) Vida Fitness
   2. Dálnoki János (101) egyéni
   3. Krizsa Richárd (10) Balance SE
   4. Gulyás László (89) Fitness Vital Leányfalu
   5. Surányi Gergely (74) Piramis SE
   6. Bochoda Sándor (54) Öntöde Sportcentrum


Újonc - 2

   1. Tóth Norbert (72) Oleg Gym
   2. Rákóczi Zsolt (115) Eszteró Team
   3. Veres Tibor (75) egyéni
   4. Babai Tamás (61) egyéni
   5. Rosta Péter (105) egyéni
   6. Rozsnoki Attila (108) Tifit
   7. Kecskés Péter (27) Palota Fitness


Open - 1

   1. Molnár Péter (5) Fitness 2000
   2. Major Zsolt (99) Vida Fitness
   3. Zombori LÁszló (77) Fitness 2000
   4. Balogh Zsolt (12) Oleg Gym
   5. Tóth József (80) Tifit
   6. Csonka Gábor (65) Fitness 2000
      Kökény Csaba (88) Kobánya SC
      Tamás J. Attila (87) Johnny Fitness
      Horváth Szilveszter (30) Oleg Gym


Open - 2

   1. Dudás Ádám (94) Team ......
   2. Karácsonyi Krisztián (123) Fitness 2000
   3. Bodó Imre (116) Láng Sport
   4. Petró Mihály (57) Hajhász Fitness Stúdió
   5. Bordás Sándor (86) Fitness 2000
   6. Szabó Lajos (78) Spartan Fitness
   7. Erős Ferenc (1) Tozo Formers
      Andok Zsolt (129) Body Guard


Grand Prix - 1

   1. Bognár Gergő (96) Fitness 2000
   2. La Lave Alex (118) Vida Fitness
   3. Schalli Zoltán (107) Fitness 2000
   4. Bolla József (106) egyéni
   5. Fekete Balázs (85) egyéni
   6. Liszka Péter (124) Toldi Novo Orahovo


Grand Prix - 2

   1. Tóth Dániel (131) Fitness 2000
   2. Kovács Ferenc (114) Fitness 2000
   3. Ádám József (97) Fitness 2000
   4. Kovács Attila (95) egyéni
   5. Turós György (100) GildaMax



Döntők


Forma - Összetett

   1. Lénárd Tamás (76) egyéni
   2. Paulovics Tamás (19) egyéni
   3. Drávavölgyi Tamás (2) egyéni
   4. Somogyi Dániel (44) egyéni
   5. Csongrádi Imre (28) Fitti Sport Club
   6. Fehér István (53) Fit-Lesz SE


Athletic - Összetett

   1. Lénárd Lajos (104) Team ......
   2. Nagy Ferenc Gábor (52) Vida Fitness
   3. Illés Norbert (109) Team ......
   4. Borbély Csaba (13) Fitt-World Szeged
   5. Móra Imre (45) egyéni

Visszalépett: Csorbai Ádám (82) Johnny Fitness



Teenager összevont

   1. Lőrincz Norbert (92) Johnny Fitness
   2. Hári László (81) Fitness 2000
   3. Józsa Béla (91) Johnny Fitness
   4. Prágai Ervin (33) egyéni
   5. Nedeczky Norbert (7) egyéni
   6. Horváth Ádám (11) egyéni


Újonc összevont

   1. Tóth Norbert (72) Oleg Gym
   2. Füzesi Tibor (98) Vida Fitness
   3. Dálnoki János (101) egyéni
   4. Rákóczi Zsolt (115) Eszteró Team
   5. Krizsa Richárd (10) Balance SE
   6. Veres Tibor (75) egyéni


Fittness Forma - 1

   1. Nagy Orsolya (119) Vida Fitness
   2. Kaszás Andrea (112) Vida Fitness
   3. Balogh Anikó (90) Koko Club
   4. Bánfalvi Barbara (66) Freetime Fitness
   5. Szedlacskóné Bencze Bernadett (70) Corpus SE
   6. Balogh Edina (71) Jump Fitness
   7. Szabó Lívia (51) egyéni
   8. Ludescher Brigitta (68) Thermal Fitness Veresegyház


Fittness Forma - 2

   1. Farkas Andrea (113) Berkes Team
   2. Gróf Brigitta (120) egyéni
   3. Légárdi Andrea (36) egyéni
   4. Károly Katalin (73) Oleg Gym
   5. Hegedűs Anita (93) egyéni
   6. Kovács Noémi (117) Toldi Novo Orahovo


Fitness modell 1

   1. Szöllősy Janka (38) Spartan Fitness
   2. Suba Krisztina (132) Vida Fitness
   3. Tóth Kerepesi Melinda (140) egyéni
   4. Helmi Mariann (102) egyéni
   5. Varga Csilla (79) Fodzsi Fitness Club
   6. Tóth Barbara (84) Fodzsi Fitness Club
   7. Kovács Roxána (23) egyéni
   8. Benyó Tünde (64) Lido Fitness
   9. Alexa Éva (34) egyéni


Fitness modell 2

   1. Toldi Zsuzsanna (62) egyéni
   2. Rékasi Anikó (83) egyéni
   3. Kacsó Blanka (111) Kathi Béla KLub
   4. Tóth Bernadett (130) GildaMax
   5. Bakos Bettina (69) Kőbánya SC
   6. Pál Zsuzsanna (110) MTSZOE
   7. Kuncz Melinda (63) Fit-Lesz SE
   8. Korpás Tünde (60) Fodzsi Fitness Club
   9. Balázs Zita (39) Fitness Alarm
  10. Nagy Veronika (141) egyéni
  11. Molnár Hajnalka (67) egyéni



Abszolút Bajnok Választások


Abszolút: Forma - Athletic - Teenager

   1. Lénárd Lajos (104) ...... Team
      Az első robogó nyertese!
   2. Lőrincz Norbert (92) Johnny Fitness
   3. Nagy Ferenc Gábor (52) Vida Fitness
   4. Hári László (81) Fitness 2000
   5. Lénárd Tamás (76) egyéni
   6. Paulovics Tamás (19) egyéni


Abszolút: Újonc 1-2 - Open 1-2

   1. Molnár Péter (5) Fitness 2000
      A második robogó nyertese
   2. Major Zsolt (99) Vida Fitness
   3. Dudás Ádám (94) ...... Team
   4. Karácsonyi Krisztián (123) Fitness 2000
   5. Tóth Norbert (72) Oleg Gym
   6. Füzesi Tibor (98) Vida Fitness


Abszolút: GP 1-2

   1. Tóth Dániel (131) Fitness 2000
      A harmadik robogó nyertese
   2. Kovács Ferenc (114) Fitness 2000
   3. Bognár Gergő (96) Fitness 2000
   4. La LLave Alex (118) Vida Fitness
   5. Schalli Zoltán (107)
   6. Ádám József (97) Fitness 2000
Forrás:Bodybuilding
szaki

Szakács Sándor (gyurma)

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Hozzászólások: 5490
    • Profil megtekintése
    • Peak Hungary
Re: 2009-es testépítő és fitness versenyek
« Válasz #121 Dátum: 2009-11-01, 19:30:53 »
http://www.twitvid.com/A03CC                A három abszolút!
szaki

Palatinus Tünde

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Hozzászólások: 6981
    • Profil megtekintése
    • palatinus fitness
Re: 2009-es testépítő és fitness versenyek
« Válasz #122 Dátum: 2009-11-02, 06:18:50 »
Köszönöm, ma még felrakom én is a képeket, amiket készítettem.
A Peak Girl-ök PótMamija, avagy PPM

sovány vigasz

  • Full Member
  • ***
  • Hozzászólások: 120
  • csirkét rizzsel, proteinport vízzel ,
    • Profil megtekintése
Re: 2009-es testépítő és fitness versenyek
« Válasz #123 Dátum: 2009-11-02, 11:25:01 »
Jóreggelt Tündi:)

Mint bírót kérdezlek, ha minden igaz, pontoztál a Lénárd vs Csorbai  összecsapásnál.(athletik)

Független attól hogy Ádám nem bírta végig , az összehasonlításokból szerintem reális  döntést lehetett hozni a győztesről.

Szerinted Kinek járt az 1. hely?
teremedző-személyedző-recepciós-teremrecepciós-személyterem-recepciósterem-recepciósedző-edzőrecepció-recepcióterem -

Palatinus Tünde

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Hozzászólások: 6981
    • Profil megtekintése
    • palatinus fitness
Re: 2009-es testépítő és fitness versenyek
« Válasz #124 Dátum: 2009-11-03, 05:27:33 »
Nagyon szoros volt a verseny, nekem a Csorbai szárazsága döntött, mivel minden másban szinte teljesen egálnak láttam.
A Peak Girl-ök PótMamija, avagy PPM

sovány vigasz

  • Full Member
  • ***
  • Hozzászólások: 120
  • csirkét rizzsel, proteinport vízzel ,
    • Profil megtekintése
Re: 2009-es testépítő és fitness versenyek
« Válasz #125 Dátum: 2009-11-03, 17:41:20 »
Ezt én is így láttam.
Ahogy megfordultak, a segg   a segg!
Mindent eldöntött. ;D
Jövőre én is csinálok egy olyat!
S majd megmutatom neked :)

teremedző-személyedző-recepciós-teremrecepciós-személyterem-recepciósterem-recepciósedző-edzőrecepció-recepcióterem -

Palatinus Tünde

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Hozzászólások: 6981
    • Profil megtekintése
    • palatinus fitness
Re: 2009-es testépítő és fitness versenyek
« Válasz #126 Dátum: 2009-11-04, 07:03:54 »
Erre térjünk vissza jövőre, mert addig csak szavak! :P
A Peak Girl-ök PótMamija, avagy PPM

Szakács Sándor (gyurma)

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Hozzászólások: 5490
    • Profil megtekintése
    • Peak Hungary
Re: 2009-es testépítő és fitness versenyek
« Válasz #127 Dátum: 2009-11-06, 19:50:15 »
szaki

Szakács Sándor (gyurma)

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Hozzászólások: 5490
    • Profil megtekintése
    • Peak Hungary
Re: 2009-es testépítő és fitness versenyek
« Válasz #128 Dátum: 2009-11-07, 17:13:49 »
Friss hír: Illés Norbi 3 -dik lett a WABBA világbajnokságon!
szaki

Szakács Sándor (gyurma)

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Hozzászólások: 5490
    • Profil megtekintése
    • Peak Hungary
Re: 2009-es testépítő és fitness versenyek
« Válasz #129 Dátum: 2009-11-07, 19:08:37 »
WABBA aranyak:   

Lénárd Lajos 1. hely
Molnár Peti 1. hely
Vörös Zoli 1. hely
Bognár Gergő 1 . hely

Kovács Feri 3. hely
Illés Norbi 3. hely
szaki

Palatinus Tünde

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Hozzászólások: 6981
    • Profil megtekintése
    • palatinus fitness
Re: 2009-es testépítő és fitness versenyek
« Válasz #130 Dátum: 2009-11-08, 09:30:26 »
Fantasztikus verseny volt!

Sajnálhatja, aki lemaradt!
A Peak Girl-ök PótMamija, avagy PPM

Szakács Sándor (gyurma)

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Hozzászólások: 5490
    • Profil megtekintése
    • Peak Hungary
Re: 2009-es testépítő és fitness versenyek
« Válasz #131 Dátum: 2009-11-08, 12:28:43 »
Fantasztikus verseny volt!

Sajnálhatja, aki lemaradt!
Nagyon gáz volt itthon lenni,de a Illés Norbival végig tudtam beszélni,és mikor elmondta hányadik lett,bizony küszködtem a könnyeimmel,mert nagyon szorítottam neki,annyit küzdött és elérte amit akart. Bocsánat hogy őt említem,de,nagyon régóta ismerem,és ő tényleg egy példa kép!
szaki

Palatinus Tünde

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Hozzászólások: 6981
    • Profil megtekintése
    • palatinus fitness
Re: 2009-es testépítő és fitness versenyek
« Válasz #132 Dátum: 2009-11-09, 15:14:09 »
Miként TE is!
A Peak Girl-ök PótMamija, avagy PPM

Szakács Sándor (gyurma)

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Hozzászólások: 5490
    • Profil megtekintése
    • Peak Hungary
Re: 2009-es testépítő és fitness versenyek
« Válasz #133 Dátum: 2009-11-09, 17:58:08 »
Miként TE is!
Ezen azért vitatkoznék,de,hagyjuk. :-*
szaki

Palatinus Tünde

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Hozzászólások: 6981
    • Profil megtekintése
    • palatinus fitness
Re: 2009-es testépítő és fitness versenyek
« Válasz #134 Dátum: 2009-11-10, 11:25:03 »
Hagyjuk, mert nem a Te szavad a döntő, hanem akiknek TE vagy a példakép!
A Peak Girl-ök PótMamija, avagy PPM