Fehérje

Melyik a Neked való fehérjepor?

Mostantól nem nyúlhatsz mellé!
Kérd el a szakanyagot, amely megkönnyíti a választásodat!

Kérd el a választási segédletet!

Sikeres igényelted a tanumlányt, hamarosan megkapod e-mail-ben!

Tovább!

Fehérjeporok férfiaknak

Peak girl termékek

Bestsellers

Csomagok

Ti mondtátok rólunkÖsszes visszajelzés

Teljesen megvoltam, vagyok elégedve a szállítással. Mindenről tudtam mikor fog ideérni hol tart, mikor csomagolják, Egy internetes oldalon nem találkoztam még ilyennel. Nagyon szépen köszönöm. Pyruvat zsírégető tablettát rendeltem tőletek ma meg is érkezett, ahogy ígértétek. A termékről még nem tudok nyilatkozni, de úgy gondolom arról is csak pozitív véleménnyel leszek. Köszönöm még egyszer!

Radványl Klaudia

Nagyon köszönöm a segítséget, sikeresen megrendeltem, amit akartam és már ki is fizettem. Többek között ezért vásárolok nálatok, nem sok helyen találkozik az ember ilyen szintű kiszolgálással. Mégegyszer köszönöm!

Takáts Balázs

A Peak-Hungary egy megbízható,jó dolgozókkal működő cég. A mai piaci világban csak ilyen partnerekkel szabad kapcsolatot tartani.

Boros Pál

A Pyruvat nagyon szuper termék, még úgy is fogyok tőle, hogy most éppen nem tornázom!! Két hónap alatt 7 kg ment le és észrevehetően tényleg a zsírból persze diéta mellett. Mindenkinek ajánlani tudom!!

Erika

Örülök, hogy rátok akadtam, és sok információt kapok, árban is nagyon jók vagytok, és imádom, hogy tényleg látom az eredményt! A tükör mutatja a változást!

Kővágó Judy

Amiért még nagyon hálás vagyok Neketek, a Pyruvat. 1 hónap szedés után, persze sport és diéta mellett, eltűntette a narancsbőröm!!! Ez hihetetlen!!! 41 évesen, nem hittem, hogy valaha megszabadulok már tőle!! Köszönöm!

Tvordy Beáta

A Tyrosin annyi energiát ad, ami elegendő a reggeltől estig való folyamatos koncentrálásra legyen szó szellemi, vagy fizikai tevékenységről.

Kerekes Krisztina

Nem akarom elkiabálni de a halolaj is úgy tűnik beválik. (2 nap alatt fél kg mínusz.) Sok mindent szedtem már de a PEAK termékek nem csak jók hanem egy nagyszerű és segítőkész csapat áll mögöttük!

Endrei Judit

A Peak-ről

Szeretnénk bemutatni Neked a Peak Hungary csapat tagjait, igy már hús vér alakba öntve, kik azok, akik eljuttatják Magyarországra a Peak és a Peak International márkákat, illetve kik azok a munkatársak, akik a peakshop.hu folyamatos frissítésein dolgoznak, a legújabb kutatási eredményeket felhasználva.

Mi a küldetésünk?

Veled együtt teremtsük meg a étrend-kiegészítők fogyasztásának kultúráját Magyarországon! Ez a cél!

Magyarország első finom étrend-kiegészítői, hozzáadott cukor nélkül. Tudatos, fogyni vágyó nők és nem testépítő férfiak számára német minőségi garanciával.

A vállalat

A Peak Performance Products SA. egy részvénytársaság Luxemburgban, mely nagy múltú, német (Hi Tec Nutrition), francia (Nutrisearch SA.), és amerikai (Strenght Systems USA) cégek összefonódásából alakult. Ezek a cégek közös alapba fektették a "know-how"-jukat és technikai eszközeiket, és most már az említett országokban a legjobb termék-fejlesztő és termelő gyár-láncolatot alkotják.

Peak Girl Összes cikk

A szálkásítás apróbetűs részei
Szálkásítasz? Adj bele mindent, segítünk pár apróbb trükkel, amivel ki tudod hozni magadból a maximumot!

Peak Man Összes cikk

Ezekkel a jelekkel számolhatsz, ha magas a kortizolszinted!
Kortizolszinted a felelős azért, hogy nem éred el a céljaidat? Ismerd fel időben a jeleket és változtass, hogy változhass!