-+=

A párommal múltkor ki próbáltuk a hármas sexet. Nagyon jól éreztük magunkat de engem még jobban izgatott ha hozzám ért a másik fél
szeretném ki próbálni milyen egy férfival. Beszéltem a párommal ő nem ellenezné ha Én lennék az aktív fél de Én a passzív szeretnék lenni.Hogy mondjam el?
Lehet e káros hatása a későbbi sexuális életemre?

Plecskó Izabella
Plecskó Izabella
Tanácsadónk

Kedves Kérdező,

Fő az őszinteség. Ha ilyen nyílt a kapcsolatotok, hogy őszintén tudtatok beszélni a hármas vágyakról, eljutottatok a kivitelezéséig is, ráadásul még azt is megosztottad vele, hogy izgatna egy másik férfival történő aktus, úgy vélem, ez az apró részlet, hogy aktív, vagy passzív résztvevője lennél a dolognak, már nem oszt, nem szoroz (és nem leellenőrizhető).

25% OFF mindenre a Peakshopban + a Peak Fasírt is a Tiéd (6990 Ft értékben) Tankolj be!

Mr. Olympia – Shop akciók

Káros hatás alatt nem tudom mit értesz pontosan, de arra nincs garancia, hogy a kapcsolatod elbírja majd a biszexuális (vagy bármilyen más nyitott) kalandot, vagy hogy minden a várt jó élményt nyújtja majd.

Üdvözlettel: Izabella

Felkészítünk a maratonra! Töltsd le a terveket ingyen, és fuss Te is!