-+=
Férjemnek átlag mérete van, de mindig azt mondja gyere fogd meg a nagy kemény álló f@rkam, nézdd a nagy f@rkam... stb... ezt miert kell mindig hogy nagy?

Plecskó Izabella
Tanácsadónk
Kedves Kérdező,
A férjed vagy valóban büszke az adottságaira, vagy visszaigazolást vár, arról, hogy neked tetszik a mérete. Ezen ne múljék a boldogságotok, illesd te is ezekkel a szavakkal magadtól. Ha eleget hallja tőled is, idővel talán felhagy saját maga dicsérgetésével!
Üdv: Izabella

