-+=

Férjemnek átlag mérete van, de mindig azt mondja gyere fogd meg a nagy kemény álló f@rkam, nézdd a nagy f@rkam... stb... ezt miert kell mindig hogy nagy?

Plecskó Izabella
Plecskó Izabella
Tanácsadónk

Kedves Kérdező,

A férjed vagy valóban büszke az adottságaira, vagy visszaigazolást vár, arról, hogy neked tetszik a mérete. Ezen ne múljék a boldogságotok, illesd te is ezekkel a szavakkal magadtól. Ha eleget hallja tőled is, idővel talán felhagy saját maga dicsérgetésével!

25% OFF mindenre a Peakshopban + a Peak Fasírt is a Tiéd (6990 Ft értékben) Tankolj be!

Mr. Olympia – Shop akciók

Üdv: Izabella

Felkészítünk a maratonra! Töltsd le a terveket ingyen, és fuss Te is!