-+=

Üdvözlöm! Az szeretném megkérdezni, hogy káros lehet-e az egészségemre, ha nincs éjszakai magömlésem? Feleségemmel egy-két havonta van szexuális együttlétünk a gyermekeink születése óta, egyébként erős szexuális vágyam van, de önkielégítést nem tartom megfelelő megoldásnak.
Üdvözlettel: Tibor

Plecskó Izabella
Plecskó Izabella
Tanácsadónk

Kedves Kérdező,

Az éjszakai magömlés kamaszkori sajátosság, a nedves álmok átélése a felnőtt férfiakra már egyáltalán nem jellemzőek. Ez így a normális.

25% OFF mindenre a Peakshopban + a Peak Fasírt is a Tiéd (6990 Ft értékben) Tankolj be!

Mr. Olympia – Shop akciók

Üdvözlettel: Izabella

Felkészítünk a maratonra! Töltsd le a terveket ingyen, és fuss Te is!