-+=

16 éves szűz lány vagyok, és fáj a maszturbálás. Eddig egy párszor próbáltam, és mindig fájt a hüvelyem. Pedig csak 1 ujjamat használtam. Egyszer sírtam is. Mi lehet a gond? Menjek orvoshoz?
Válaszát előre is köszönöm!

Plecskó Izabella
Plecskó Izabella
Tanácsadónk

Kedves Leányzó! 

25% OFF mindenre a Peakshopban + a Peak Fasírt is a Tiéd (6990 Ft értékben) Tankolj be!

Mr. Olympia – Shop akciók

Az önkielégítés lényege az örömszerzés, ha valami fáj, vagy kellemetlen, semmiképp ne erőltesd. A hüvely kétharmadában egyáltalán nincsenek idegvégződések ezért a legtöbb nő a csikló ingerlésén keresztül jut el a kielégülésig. A fájdalmat okozhatja a szűzhártyád megléte, de az eddigi rossz tapasztalatok miatt is tiltakozhat a tested. A pontos okát a nőgyógyászod fogja tudni megállapítani. Addig is, “ujjgyakorlatok” helyett keresd meg tested azon pontjait, amiknek az érintését kellemesnek, izgatónak találod. A csiklód és a szeméremajkaid is hálásak lesznek a finom érintésekért!

Felkészítünk a maratonra! Töltsd le a terveket ingyen, és fuss Te is!