-+=

Üdvözlöm!46 éves vagyok!Azt vettem észre,hogy nem mindig keményedek be rendesen,pedig szeretem és kívánom a feleségem!Mindent megtesz nekem,de így sem megy rendesen!Gondolom,hogy öregszem!Rendelnék pénisz köpenyt,hogy megadhassam az örömöt.Jó ötlet lehet?Élvezném én is?Válaszát köszönöm!Zsolti.

Plecskó Izabella
Plecskó Izabella
Tanácsadónk

Kedves Zsolti,

40 éves kor felett már fokozottan számításba kell venni a csökkenő vagy gyengült merevedés esetleges egészségügyi okait (szív és érrendszeri problémák, hormonális változások, prosztata megnagyobbodása, anyagcserezavarok, stb.), amikre egy mindenre kiterjedő kivizsgálás gyorsan fényt deríthet. Persze a fizikai fáradtság és a stressz (akár a jelenlegi globális helyzet okozta feszültség, belső bizonytalanság és aggodalom) is nagyban befolyásolja a teljesítőképességet. Az egyébként mindenkivel megesik, hogy az együttlétet csak a szem kívánja, de a test nem mindig hozza az elvárt működését.

25% OFF mindenre a Peakshopban + a Peak Fasírt is a Tiéd (6990 Ft értékben) Tankolj be!

Mr. Olympia – Shop akciók

A péniszköpeny a merevedést nem segíti közvetlenül elő, attól tartok hogy a használatához a pénisz merevsége szükséges lenne, mint ahogy az óvszer is csak erektált állapotban lehet felhelyezni. Másrészt pedig a férfi részére közvetlen örömöt nem nyújt, hiszen a hüvely általi súrlódást ellehetetleníti.

Üdvözlettel: Izabella

Felkészítünk a maratonra! Töltsd le a terveket ingyen, és fuss Te is!