-+=

Kedves Izabella.

A gondom az, hogy nincs orgazmusom semmilyen módon, teljesítménnyel semmi gond, ejakulàlni tudok, csak ez semleges, vagyis nincs élvezet.
Köszönöm a vàlaszt.

Plecskó Izabella
Plecskó Izabella
Tanácsadónk

Kedves Kérdező,

A kielegülés-érzet hiánya lelki eredetű lehet, ezért szexuálpszichológussal kellene konzultálni, aki terápia által segít megtalálni az érzés hiányának eredetét és a szex örömteliségének megismerését.

25% OFF mindenre a Peakshopban + a Peak Fasírt is a Tiéd (6990 Ft értékben) Tankolj be!

Mr. Olympia – Shop akciók

Üdvözlettel: Izabella

Felkészítünk a maratonra! Töltsd le a terveket ingyen, és fuss Te is!