-+=

Üdvözlöm! Én azzal a kérdéssel fordulok Önhöz, hogy mivel fogamzásgátlót nem szedhetek, a párommal óvszerrel szeretnénk védekezni. Eddig ahányszor férfival voltam, mindig használtam az óvszert, es csak egyszer élvezett bele mindenki. A kérdésem az volna, hogy ha másodjára is szeretne a párom elélvezni, lehet arról szó illetve mennyire kockázatos a teherbe esés, ha az első ejakuláció után eltávolítjuk az óvszert és egy másikat húzok a farkára? A sperma szétkenődhet a farkán, és a második menetkor esélyes, hogy a hüvelyembe jut? Köszönöm válaszát Andrea

Plecskó Izabella
Plecskó Izabella
Tanácsadónk

Kedves Andrea,

A spermiumok a levegőn csupán néhány percig életképesek, így ha a két aktus között (amikor az első után a párod leveszi az óvszert) nem mossa meg magát, akkor sem maradhatnak életben a péniszén maradt hímivarsejtek a következő aktusig. Megfelelő óvszerhasználat mellett több, egymást követő együttlét sem növeli a teherbe esés kockázatát.

25% OFF mindenre a Peakshopban + a Peak Fasírt is a Tiéd (6990 Ft értékben) Tankolj be!

Mr. Olympia – Shop akciók

Üdvözlettel: Izabella

Felkészítünk a maratonra! Töltsd le a terveket ingyen, és fuss Te is!