23 éves vagyok nem normál méretű a peniszem
És a tesztoszteron szerintem lent van ,pajzsmirigy alul működés is okozhatja mert az van nekem

Kedves Kérdező,
Ha bármilyen egészségügyi problémát sejtesz, vagy tapasztalsz magadon, azt orvosnak kell jelezni. A pajzsmirigy-alulműködés okozhatja a nemi vágy hiányát, de nem csak ezért lenne fontos, hogy – amennyiben a vizsgálatok alapján indokolt – gyógyszeres kezelést kapj rá. Ezzel fordulj endokrinológushoz, aki a tesztoszteron-szintedet is megnézi. Találgatás helyett ez a dolgok menete.
Ami a péniszméretet illeti: nem tudom, mit értesz “normális” alatt, de azt tudnod kell, hogy ahogy a testmagasság is, úgy a nemi szervek mérete is széles skálán mozog. Ha bármi gond lenne vele, az az életed során, például orvosi vizsgálatok alkalmával már kiderült volna és tudnál róla. Saját megnyugtatásodra és az évenként esedékes, fontos szűrővizsgálatok miatt látogass el egy urológushoz is, hidd el, ebben nincs semmi kellemetlen.
Üdv: Izabella

