-+=

Jó napot kívánok Dr. Nő. Az lenne a kérdésem 35 éves vagyok és van egy 39 éves párom, az a gondom hogy 8hónapja nincs semmilyen szexuális kapcsolat köztünk. De viszont a 8hónapalatt, minden nap kiveri a farkát mi ennek az oka?

Plecskó Izabella
Plecskó Izabella
Tanácsadónk

Kedves Kérdező,

Sajnos pontos magyarázattal egyedül a párja szolgálhat arra vonatkozóan, hogy mi miatt szűnt meg a testiség. 8 hónap sok idő ahhoz, hogy indoklás és működő kommunikáció nélkül fennállhasson egy ilyen roppant kellemetlen helyzet. Ha továbbra is párként tekintenek magukra és sem a kezdeményezés, sem a beszélgetések nem vezetnek eredményre, vesse fel a párterápia lehetőségét számára.

25% OFF mindenre a Peakshopban + a Peak Fasírt is a Tiéd (6990 Ft értékben) Tankolj be!

Mr. Olympia – Shop akciók

Üdv: Izabella

Felkészítünk a maratonra! Töltsd le a terveket ingyen, és fuss Te is!