-+=

Barátnőmnek petefészek megnagyobbodás miatt írtak fel fogamzásgátlót és az utóbbi időkben (2-3 hónapja) már nincs szex, illetve ha elkezdjük akkor fáj neki. Volt azóta a nőgyógyászánál, elmondta ezeket a panaszokat. Az orvos nem ajánlotta a gyógyszer leváltását, sem szedésének az abbahagyását. Mi tévő lehetnék ilyenkor? Én 20 éves vagyok, barátnőm 21.
Előre is köszönöm válaszukat!

Plecskó Izabella
Plecskó Izabella
Tanácsadónk

Kedves Kérdező,

Egészségügyi eredetű gondok esetén kövessétek az orvosi utasításokat! Ha van rá módotok, kérjétek ki egy másik nőgyógyász véleményét, hátha tud javasolni olyan megoldást, vagy más fogamzásgátlót, ami lehetővé teszi az együttléteket a gyógyszeres kezelés mellett is.

25% OFF mindenre a Peakshopban + a Peak Fasírt is a Tiéd (6990 Ft értékben) Tankolj be!

Mr. Olympia – Shop akciók

Üdv: Izabella

Felkészítünk a maratonra! Töltsd le a terveket ingyen, és fuss Te is!