-+=

Tiszteletem 55eves vok es miota ismerem magam mindig korai mgomlesem volt es van. Mi a teeno? A masik kerdesem a parommal sha nem lehetet hoszu elojatwkot sem kenyeztetes be vinni. Mit tegyek? Nem tudom hogy van ra lehetosseg hogy esetleg telefonon beszeljunk? Elore is koszonom a valaszat

Plecskó Izabella
Plecskó Izabella
Tanácsadónk

Kedves Kérdező,

Privátban elér az [email protected] címen, kérem írjon emailt, találunk rá megoldást, hogy felvegyük a kapcsolatot! 🙂

25% OFF mindenre a Peakshopban + a Peak Fasírt is a Tiéd (6990 Ft értékben) Tankolj be!

Mr. Olympia – Shop akciók

Üdvözlettel : Izabella

Felkészítünk a maratonra! Töltsd le a terveket ingyen, és fuss Te is!