-+=

Miért maszturbál a párom ha azt mondja, hogy szeret?

Plecskó Izabella
Plecskó Izabella
Tanácsadónk

Kedves Kérdező,

Az önkielégítés természetes jelenség, ami egyidős az emberiséggel és az állatvilágban is megjelenik. Mértékkel űzve kifejezetten hasznos: oldja a stresszt, segít a saját igények megismerésében és a testi reakciók kontrollálásában is. Sem a szerelem, sem a tartós kapcsolat nem jelenti azt, hogy az önkielégítésről le kellene mondani. A rutinból végzett maszturbáció sem testi, sem lelki kielégülés szempontjából nem említhető egy lapon a valódi szeretkezésekkel.

25% OFF mindenre a Peakshopban + a Peak Fasírt is a Tiéd (6990 Ft értékben) Tankolj be!

Mr. Olympia – Shop akciók

Üdv: Izabella

Felkészítünk a maratonra! Töltsd le a terveket ingyen, és fuss Te is!