-+=

Üdvözlöm
Egy kis segítségre lenne szükségem
2 hete vasárnap nemi életet éltünk a párommal,védekezés nélkül.
Volt előváladék
5 napja viszont folyamatosan éhes vagyok, hiába ettem előtte 5 perce.
Meg görcsölök
Amit még tudni kell a menstruációm az elmúlt 2 hónapba rendszertelen
Ugye ez nem terhesség ?

Plecskó Izabella
Plecskó Izabella
Tanácsadónk

Kedves Kérdező,

körülbelül két héttel a kérdéses aktus után a legérzékenyebb terhességi tesztek már képesek kimutatni a terhességet a reggeli első vizeletből.

25% OFF mindenre a Peakshopban + a Peak Fasírt is a Tiéd (6990 Ft értékben) Tankolj be!

Mr. Olympia – Shop akciók

A terhességi tünetek, mint a kívánósság, leghamarabb az ötödik hét körül jelentkeznek,így feltételezhetően inkább a menstruációd közeledtét érzed. Ha pedig néhány napnál többet késik a menzeszed (főleg ha gyakran rendszertelen) akkor mindenképpen fontos nőgyógyászhoz menni.

Üdv: Izabella

Felkészítünk a maratonra! Töltsd le a terveket ingyen, és fuss Te is!