Üdvözlöm
Egy kis segítségre lenne szükségem
2 hete vasárnap nemi életet éltünk a párommal,védekezés nélkül.
Volt előváladék
5 napja viszont folyamatosan éhes vagyok, hiába ettem előtte 5 perce.
Meg görcsölök
Amit még tudni kell a menstruációm az elmúlt 2 hónapba rendszertelen
Ugye ez nem terhesség ?

Kedves Kérdező,
körülbelül két héttel a kérdéses aktus után a legérzékenyebb terhességi tesztek már képesek kimutatni a terhességet a reggeli első vizeletből.
A terhességi tünetek, mint a kívánósság, leghamarabb az ötödik hét körül jelentkeznek,így feltételezhetően inkább a menstruációd közeledtét érzed. Ha pedig néhány napnál többet késik a menzeszed (főleg ha gyakran rendszertelen) akkor mindenképpen fontos nőgyógyászhoz menni.
Üdv: Izabella

