-+=
Olvasási idő: 2 perc

2008 után ismét magyar is kijutott a Mr. Olympiára!

Az első magyar férfi Németh István volt (akit sokan csak úgy ismernek, hogy a Hungarian Hammer).

Balogh Robin Magyarországon az egyetlen aki a Men’s Physique kategóriában profi kártyával rendelkezik. A verseny szeptember 17.-én lesz Las Vegas-ban.

Robin az európai kvalifikációs versenyeken Oroszországban, Svédországban és San Marinóban dobogós helyeken végzett. Az így összegyűjtött tizenegy pont egyenes út volt a kijutáshoz.

Vegyél 2-őt, a 3-ik INGYEN van a Peakshopban + vidd el a cukimentes ROLÓDAT IS!

“Miért ilyen nagy szám a Mr. Olympia?

A Mr. Olimpia ennek a sportágnak a legrangosabb versenye. Ezt Joe Weider 1965-ben hozta létre. Összetettben a két amerikai Lee Haney és Ronnie Colemann a csúcstartó 8-8 győzelemmel, utánuk következik az osztrák legenda, Arnold Schwarzenegger aki hétszer hódította el ezt a címet.”

Robin bár nem Peak versenyző, ettől függetlenül követjük a pályafutását és szurkolunk neki, ez a jövőben is így fog maradni, hiszen szeretjük. Az általa felépített esztétikus, szálkás test számodra is könnyebben elérhető. Ő kitartóan, kiemelt elhivatottsággal dolgozott érte, ezzel érte el ezeket az eredményeket.

Robin sportkarrierjének alapjait a labdarúgás, majd a box adta. De ezt a sportágat, mindössze 5 évvel ezelőtt kezdte el! Mégis hogyan csinálta? Kizárólag a profi, megfelelő táplálkozási alapokat követte! Itt kérd le az ehhez szükséges étrendet!