-+=
Olvasási idő: < 1 perc

Linda múlt heti, a sérülése óta első versenye után ismét egy alkalom, amikor a dobogó 2. helyére állhatott.

“Ez egy nem tervezett verseny volt, csütörtök este derült ki, hogy pénteken reggel indulunk a szombati Kassa maratonra. Már sokat hallottam róla, hogy milyen jó ez a pálya, és bár nem kedvelem a maratonokat, éreztem, hogy nekem meg kell néznem ezt a versenyt!

Bár a heti edzést sem úgy építettük fel, hogy én szombaton versenyzem, így a lábam elég fáradt volt. Középtávon indultam, ami 51 km és 1560 m szintet tartalmazott. Életem legjobb versenye volt, minden percét élveztem. Gyakorlatilag aszfalton csak két ösvény átkötéseként mentünk. Viszont rengeteg egynyomos ösvény volt lefelé és felfelé is, ami helyenként technikás is volt így nem értünk rá unatkozni.

Dolgozzon helyetted a Zsírégetőd! A Munka Ünnepére: 33% OFF a Peak Zsírégetőidre!

kassa-linda-maraton

A pályajelölés tökéletes volt, nem lehetett eltévedni és a célba érkezve sms-ben azonnal megkaptam az időeredményemet és a helyezésemet. Éljen a 21. század!

Középtáv női 19-39 éves korosztály 2. helyen, és abszolút női 3 helyen végeztem.”

Egy újabb nagyszerű teljesítmény Lindától, kíváncsian várjuk a folytatást…

linda-nutrixxion-energia-gel

Kerékpárverseny

Női kerékpárverseny

30 napon át minden napra jut 1 fitt recept - ami 5 perces elfoglaltságot kér CSAK Tőled!