-+=
Olvasási idő: < 1 perc

Már javában zajlanak az első európai játékok Azerbajdzsán fővárosában, Bakuban. A péntek esti megnyitó után szombaton, az első napon már érdekeltek voltunk mi is. 196 magyar sportoló vesz, részt a versenyeken, mely 2 héten keresztül zajlik és egyfajta mini olimpiának is nevezik. A 24 sportág közül egyébként 12 (asztalitenisz, atlétika, birkózás, íjászat, judo, kerékpár, ökölvívás, röplabda, sportlövészet, taekwondo, triatlon, úszás) küzdelmei beleszámítanak az olimpiai kvalifikációba is.

Európai Játékok

Az első magyar érmet szombaton Korpási Bálint birkózónk nyerte, a kötöttfogású birkózók 71 kg-os versenyében. Egy azeri birkózóval állt a tatamira, de sajnos nem tudta legyőzni, így ezüstérmet szerzett, ami szintén fantasztikus eredmény.

Európai játékok 2015

Kajakosaink és kenusaink is jól szerepeltek a hétvégén, az előfutamokon, szinte mindenki egyenes ágon bejutott a döntőbe, van, akik a legjobb idővel.

TOTÁLISAN ingyenes a kiszállítás a Peakshopban + 50% OFF! (minden 2.)

Női és férfi vízilabda csapatunk is győzelmet szerzett a hétvégén.

A magyar női tornászcsapat is remekül szerepel eddig, jelenleg a részeredményeket tekintve a 3. helyen áll, míg Makra Noémi felemás korláton és összetett egyéniben is döntős lehet.

Kövesd Te is figyelemmel ezt a szenzációs eseményt, szurkoljunk a magyaroknak!