-+=
Olvasási idő: 2 perc

heni_krsizti

Búz Heni és Füzi Kriszti a Bodysport Kupán jártak! A lányok nagyon szépek voltak, szép eredményeket értek el, és sok sok képet készítettek róluk! Most megosztunk veletek is párat!

Bikini modell

Az idén tavasszal rengetegen neveztek, rekord létszámmal zárt a verseny! Heni és Kriszti is a -165 cm, Nemzetközi Fitnesz modell, és Fitness kategóriában indultak! A Peak Girl-ök természetesen a sok versenyző közül is kitűntek! Búz Heni Fitnesz modell kategóriában 4. helyen végzett, Füzi Kriszti Fitnesz modell kategória 3. hely és Fitnesz kategória 2. helyet szerezte meg!

Búz Henibsk2014_1637

A 4.helyen végeztem a 16 fős erős mezőnyből. Elégedett vagyok az eredménnyel, mert igazából az őszi Arnold Classicra készülök és most tavasszal elsődleges célom a tömegelés volt, amit sikerült is hoznom! Most vasárnap Fitbalance,reméljük a legjobbakat!

50% OFF (minden 2.) + AJÁNDÉK diétás Dió v. Mákkrém is a Tiéd - cukimentes ROLÓVAL!

Azt is elárulta nekünk, hogyan készül a versenyekre:

A felkészülés során végig kevés szénhidrátot fogyasztok,mert alapvetően hízékony típus vagyok,ezért nagyon oda kell figyelnem a táplálkozásomra…sok fehér hús, zöldség,általában 4 hónapos a versenyfelkészülés az első két hónapban napi 1.5 órát edzem heti 5X és ezt folyamatosan növelem 2 majd az utolsó 2-3 hétben 2.5-3 órára…A táplálék kiegészítők is nagyon fontosak a felkészülés során,vitaminok, aminosavak stb., mert az élelmiszerekből nem tudunk annyit bevinni, ami a fejlődéshez szükséges lenne… A tavaszi versenyeken azért indultam idén, hogy még rutinosabb legyek ősszel! Mivel tanítványokat is viszek a versenyekre, mert edzősködöm és versenyre készítek lányokat így úgy vagyok vele, hogy akkor már én is elindulok, mert kell a rutin

Bikini modell verseny

Füzi Kriszti

bsk2014_1636“Két kategóriában indultam! A vártánál hosszabbra sikerült a verseny, hosszú órákon át várakoztunk, hogy végre színpadra léphessünk. Szerencsémre nem volt nehéz kivárni soromat mert két remek edzőm Kormos Zoltán és Csonka Eszter végig mellettem voltak és lelkileg is támogattak! Remek élményekkel lettem gazdagabb a BodySport versenyen, és újabb nagyszerű verseny társakat ismerhettem meg! Sokat tanultam hogy milyen hibákat ne kövessek el a legközelebb, hogy még jobb lehessek!!! A mezőny nagyon erős volt, jól felkészült versenytársaink voltak!!!  WBPF Szeged Magyar bajnokság EB kvalifikáló a következő állomás! Szurkoljatok nekem május 17-én! :)”

Gratulálunk lányok!

Szurkoljunk együtt nekik a következő versenyükön!

bsk2014_2036

Peak Girls – Kalóz Enikő

Tudj meg többet arról, hogyan lehetsz még szebb a Google+ oldalunkon!

30 napon át minden napra jut 1 fitt recept - ami 5 perces elfoglaltságot kér CSAK Tőled!