-+=
Olvasási idő: 2 perc

El tudsz képzelni egy versenyt, ami hajnalban kezdődik, egész nap csak tekersz és tekersz a bringán, de csak másnap reggel lesz vége? Mező Gyula pont erre vállalkozott és nem is akármilyen eredménnyel!

Kerékpárverseny

24_oras_bicikliversenySokak számára a biciklizés kellemes országúti tekerést, hegyi kerékpározást a szabadban vagy éppen a városi nézelődés egyik formáját jelenti. Keveseknek jutna eszébe ezt a kellemes biciklizgetést egy 24 órás terep bicikliversenyre cserélni, de még is, milyen lehet egy ilyen verseny?
Ez a versenysorozat a sportágon belül most kezdi csak kinőni magát. A versenyzők csapatokban indulnak, és az egy nap alatt legtöbb távot teljesítő csapat lesz a győztes. A versenyt a terepen, a szabadban kell elképzelni, amely a túrakerékpáros viszonyokat tükrözi. Ilyen terepviszonyok között köröket építenek ki és a versenyzők ezen a pályán haladnak folyamatosan. Ezen a versenyen egy kör 3 km volt, ami nem kis táv, tekintve, hogy 24 órán át kell tekerni váltásban.
Mező Gyuláék 4 fős csapattal indultak és a 2. helyezést érték el ezen a rendkívüli versenyen.

24 órás kerékpárverseny

Gyuszi oszlopos tagja a Peak csapatának a kezdetek óra, így nem is kérdés, hogy a munkája mellett a hobbijának hódol a legszívesebben, ami a bringázás. Számára a 24 órás mountainbike verseny lett a tökéletes válasz. A verseny Sukoró területén került megrendezésre és egy évadzáró esemény volt, amelyen a biciklis társadalom számos képviselője jelen volt. Maga a verseny első látásra csak a 24 óra miatt tűnhet nehéznek, ámde ez csak a felszín. A győzelem legfontosabb eleme a megfelelő csapaton kívül a taktika. Gyuláék azt a taktikát választottál, hogy nappal 6 km-es távonként cserélik egymást, az éjszakai órákban pedig másfél óránként. Nyerő taktikának tűnik és az eredmények ezt is igazolták.
Aki egy 24 órás mountainbike versenyen szeretné kipróbálni magát, egy dologra biztos ne számítson; pihenni túl sokat, azt biztos nem fog 🙂
Gyuláék csapata sem pihent túl sokat, és a folyamatos tekerés miatt nagyon oda kellett figyelniük a folyadék- és tápanyagbevitelre.

Dolgozzon helyetted a Zsírégetőd! A Munka Ünnepére: 33% OFF a Peak Zsírégetőidre!

mezo_gyula_peak_kerekparos

Jó minőségű szénhidrátot és ásványi anyagokban gazdag folyadékot fogyasztottak szinte folyamatosan. Akadtak olyanok is, akik nem bírták, őket természetesen pihenő sátor várta, ahol pihenhettek és regenerálódhattak.

Jelenleg két 24 órás verseny van az országban, de hamarosan többre is számíthatunk!
Gyuláék szívesen fogadják a lelkes és bringázni szerető versenyszellemű újoncokat a csapatukba, így ha kedved kapnál egy nagyszerű megmérettetéshez, akkor kedves és befogadó emberekkel találkozhatsz ezen a versenyen!

Te végigcsinálnál egy 24 órás bicikliversenyt?