-+=
Olvasási idő: < 1 perc

Hétvégén futott az ország! Most hétvégén rendezték meg ugyanis Közép-Európa leghosszabb futóversenyét, az Ultrabalatont. A 220 km-es versenyen profik és amatőrök, csapatban és egyéniben indulók is szép számban neveztek. Olyannyira, hogy idén rekord számú nevezés érkezett a futóversenyre: 200 egyéni induló, 680 váltó és 400 kerékpáros vágott neki a 220 kilométeres távnak.

lubics_szilvia_bcaa_italpor_peakUltrabalaton

Dolgozzon helyetted a Zsírégetőd! A Munka Ünnepére: 33% OFF a Peak Zsírégetőidre!

Idén először indítottak félmaratont, így aki nagy falatnak érezte a maratoni távot, az is bátran nekivághatott. Vasárnap 11 órakor rajtolt el a 21 kilométeres táv mezőnye Balatonszéplakról, melynek befutója a balatonaligai versenyközpontban volt.

Ultrabalaton futóverseny

Az indulók között volt Lubics Szilvi is, aki egyéniben ezüstérmet szerzett, abszolútban pedig az 5. helyen végzett. Szilvi szeptemberben ismét elindul a Spartathlonon, amit eddig 3 alkalommal sikerült megnyernie. A 246 km-es futásra való felkészülésben nagy szerepet játszanak az olyan versenyek, mint például az Ultrabalaton.

lubics-ultramaraton-szurkolok

30 napon át minden napra jut 1 fitt recept - ami 5 perces elfoglaltságot kér CSAK Tőled!